Melitta CI Touch, černý

19 890,00 Kč
23 499,00 Kč
16 437,10 Kč bez DPH
-15,4 %

Nabídka končí 23. 07. 2019 v 00:00.


Doprava zdarma
skladem (4 ks), ihned k odběru / expedici
Zvolte množství

Z automatických kávovarů v prémiovém segmentu doporučujeme tento model. Jeho použití je velmi jednoduché a intuitivní a přitom náročnější zákazník může také nastavovat hodně parametrů. Velmi pěkný design určitě skvěle doplní Vaši kuchyni nebo kancelář. Výsledek pak bude v porovnání s ostatními automatickými kávovary naprosto perfektní. Pokud vybíráte automatický kávovar prémiové kvality se skvělým výsledkem připravené kávy, toto je naprosto ideální volba. Můžete se také zastavit u nás na prodejně Buna café a kávovar vyzkoušet. Tento kávovar je vhodný pro náročné zákazníky - domácnosti i kanceláře.

INFORMACE UVEDENÉ VÝROBCEM:

Melitta® CI TOUCH® se pyšní špičkovou kvalitou a je určen pro milovníky pohodlí. Jednoduchým dotykem může být připraveno nesčetné množství mezinárodních kávových specialit. Exkluzivní funkce jako je dvoukomorová nádoba na zrna Bean Select, jež umožňuje si vždy vybrat správný typ kávového zrna, elegantní design, tichý mlýnek a intuitivní používání z něj dělají potěšení pro všechny vaše smysly.

Podrobný CZ manuál ke stažení zde.


Jeden dotyk

CI TOUCH® je působivý, neboť je lehce ovladatelný. Přednastavené druhy kávy jako espresso, café crème, cappuccino a latte macchiato mohou být vybrány jedním dotykem. Teplé mléko, šlehané mléko či horkou vodu můžete také jednoduše a pohodlně zvolit pomocí funkce Jeden dotyk.


Pamět Moje káva

Nechce se vám pokaždé nastavovat vaše osobní volby, když si děláte kávu? Nevadí! S vlastností My Coffee Memory si můžete naprogramovat své oblíbené kávové speciality úplně indiviuálně. Melitta® CI TOUCH® vaše nastavení uchová, a to až pro 4 osoby.


Manuální volba zrn

K přípravě mnohých kávových specialit je zapotřebí několika různých typů zrn, aby byl zaručen nejlepší možný chuťový zážitek. Proto má CI TOUCH® dvoukomorovou nádobu na zrna zvanou Bean Select, jenž vám v závislosti na receptu a osobní chuti umožňuje zvolit jemné zrno či silné aromatické zrno pro espresso. Aromasafe® víko a tónovaná nádoba také pomáhají udržovat chuť kávových zrn vždy čerstvou. Integrovaný zásobník namleté kávy vám také dává možnost použít kávu, která je již namleta.


Italský proces přípravy

Italský proces přípravy vám poskytuje autentickou chuť tím, že zajistí smíchání ingrediencí ve správném pořadí podle originálního italského receptu. Takže při přípravě latte macchiato je espresso přidáno až po mléce a šlehaném mléce a pro cappuccino je to přesně naopak.


10 kávových specialit

S pomocí CI TOUCH® si můžete užít širokou škálu kávových specialit. Zvládne jak 4 klasické speciality – espresso, café crème, cappuccino a latte macchiato – tak 6 dalších specialit jako jsou lungo, americano, espresso macchiato atd.


Volba dvou šálků

Pomocí volby dvou šálků můžete připravit dva šálky nesčetných kávových specialit s mlékem či bez mléka najednou.

TFT barevný displej

Inovativní dotykový povrch znamená, že můžete kávovar ovládat jemným dotykem senzorů, což z něj činí velice jednoduše ovladatelný přístroj. TFT barevný displej s vysokým rozlišením vám napomáhá jasnými instrukcemi.


Tichý mlýnek

Chcete si užít přípravu kávy v klidu? S tichým mlýnkem to není problém, nejenže je velmi tichý, ale také výjimečně rychlý.


Výpusť Vše v jednom

Oddělené trysky pro kávu, mléko a horkou vodu znamenají, že je jednoduché připravit váš oblíbený nápoj bez nutnosti přemisťovat šálek. Výstup má také vestavěné LED osvětlení a jeho výška je nastavitelná až na 140 mm, tudíž je zde prostor i pro umístění sklenic na latte macchiato.


Jednoduché čištění párou

Rychlé a hygienické čištění částí, jež přišly do kontaktu s mlékem, za pomoci horké vody a páry.


Vyjímatelná varná jednotka

Varná jednotka je praktická, jednoduše vyjímatelná a snadno se čistí. Díky jejímu vyjmutí můžete vyčistit i vnitřek kávovaru.


Automatický čistící program

Displej automaticky upozorní, kdy je zapotřebí kávovar vyčistit či odvápnit. Průvodce vás krok za krokem provede jednotlivými fázemi programu.


Technologie filtru PRO AQUA

Pokud používáte Melitta® Pro Aqua vodní filtr, pak je potřeba CI TOUCH® odvápnit jednou do roka. Filtrovaná voda nejenže zlepšuje kvalitu a chuť vaší kávy, ale také předchází usazování vodního kamene uvnitř systému (Toto je vypočítáno při množství šesti 120ml šálků kávy denně a šesti výměnách filtru v souladu se specifikací daného zařízení.)


Zásuvný systém na mléko

Zásuvný systém na mléko s externí a pro použití v myčce nádobí bezpečnou nádobou na mléko, která se vejde do každé chladničky.


Vlastnosti šetřící energii

Pomocí 0-wattového vypínače můžete CI TOUCH® kdykoli kompletně vypnout. Jeho ekonomické používání též podporuje programovatelný režim úspory energie a nastavitelné automatické vypnutí.


Menu je možné nastavit v různých jazycích, např. angličtina. Bohužel není k dispozici čeština.

Barva
černá


Příkon
1400 W


Hmotnost
8,7 kg


Rozměry

  • šířka: 255 mm
  • hloubka: 470 mm
  • výška: 340 mm


Tlak
15 bar


Kapacita zásobníku na kávu
270 g


Kapacita zásobníku vody
1,8 l


Stupně hrubosti mletí
5


Čištění a údržba
Doporučené příslušenství
Oldřich Smítal

Máte dotaz? Volejte Oldřichovi

Je tu jen pro vás.

+420 312 526 770

Jak připravit dobrou kávu?